O firmě Kubota

Pod značkou Kubota najdete vysoce kvalitní výrobky s vynikajícím výkonem a dlouhou životností. Od jejího založení v roce 1890 se podnik rozvíjel až k dnešnímu globálnímu průmyslovému koncernu, vyrábějícímu motory, traktory, stavební stroje a další velkou řadu průmyslových výrobků na špičkové úrovni.Modely

Proč koupit stroj Kubota

Firma Kubota je v současné době největším světovým výrobcem žacích, kompaktních a zemědělských traktorů do výkonu 140 HP. Protože roční produkce přesahuje 350 000 strojů a 1 200 000 dieselových agregátů. Spolu s dlouholetou tradicí a vysokou kvalitou typickou pro japonské stroje dává smysl pořídit si tento stroj. Všechny nabízené modely vycházejí z vlastní konstrukce a prochází neustálým vývojem na základě požadavků zákazníků a poznatků z provozu.

Důkazem kvality je i osazování motorů Kubota do velkého množství dalších strojů. Tyto motory patří mezi nejlepší a nejspolehlivější, které můžete koupit. A totéž platí i o ostatních částech strojů Kubota. Jsou vyrobeny tak aby spolehlivě pracovaly dlouhá léta.