Řada M40 Narrow

Zemědělský traktor, vhodný pro vinařství a ovocnářství

Traktory s úzkou kompaktní karoserií a možností volby mezi modelem s kabinou nebo ochranným rámem jsou ideální pro práci na vinicích a v sadech.

Inovovaná kabina Kubota Narrow

Traktory řady M40 Narrow jsou úzké traktory, které jsou nově navrženy s klimatizovanou kabinou zajišťující pohodlí obsluhy při práci. Pokud se snažíte zbavit tepla v horkém letním dni, nebo se chcete zahřát při práci v zimě, je klimatizovaná kabina ideálním řešením.

Kompaktní a úzká konstrukce

Tyto traktory byly vyvinuty specificky pro ty, kteří pracují ve vinicích, sadech, nebo kdekoli je třeba kompaktního traktoru s výkonem série M. Jejich celková šířka je 1220 mm s běžnými koly. Pro zvýšení užitné hodnoty jsme zaoblili rohy, vybavili stroj sklopnými světly a pojistili se tím, že ovládání je uspořádáno tak, aby nebránilo průjezdu pod nízkými větvemi.

Řazení

Synchronizovaná pětistupňová převodovka disponuje třemi redukčními převody a umožňuje tak volbu z 15 rychlostí vpřed i vzad včetně velmi pomalé rychlosti.

Hydraulické řízení

Tyto úzké traktory jsou vybaveny hydraulickým řízením Kubota, které umožňuje lehké ovládání stroje a usnadňuje zatáčení ve vinicích, sadech a ostatních úzkých prostorách.

Brzdný systém

Traktory jsou vybaveny hydraulickým brzdným systémem pracujícím na všechna čtyři kola, který vyžaduje minimální ovládací sílu a automaticky připojuje pohon 4×4 při brzdění.

Přídavné hydraulické okruhy pro čelní nářadí

K přední pravé straně jsou připojeny dva přídavné hydraulické okruhy jako volitelné vybavení. Ovládací páka je umístěna vedle volantu pro snadné ovládání. Dále je možné stroj vybavit ovládáním průtoku hydraulického oleje pro snadnější ovládání a připojování pracovního nářadí.

Hydraulika a PTO

Tyto traktory jsou vybaveny hydraulickým čerpadlem o kapacitě 61 l/min se zlepšenou kapacitou zdvihu na 2.300 kg, což umožňuje použití velkých nástrojů. Nezávislé PTO s brzdou zlepšuje efektivitu práce.

Kubota Bi-Speed

Patentovaný systém pohonu předních kol při natočení o více jak cca 30 stupňů, kdy se přední kola otáčejí téměř dvakrát rychleji než zadní. Výsledkem je menší poloměr otáčení a minimalizace poškození podloží.Řada M40 Narrow

Zemědělský traktor, vhodný pro vinařství a ovocnářství