Starjet P6 4×4
Cena a dostupnost na dotaz

Summary about your project or work

Stroj primárně určený k sečení nebo mulčování pravidelně udržovaných travnatých ploch. Ze široké nabídky modelů určených od náročného domácího použití až po obecní a komunální plochy si jistě vybere každý. Starjet denně používá více než pětset obcí k sečení a údržbě obecních ploch.

Tento nejvyšší model řady Starjet je určen k sečení nebo mulčování pravidelně udržovaných travnatých ploch. Jeho jasnou předností je možnost použití ve velice náročných svahových podmínkách. Díky profesionálnímu motoru Briggs & Stratton Commercial Series a profesionálnímu pohonu 4×4 s uzávěrkou diferenciálu je možné použití i v místech, kde žací traktor s pohonem pouze jedné nápravy použít nelze. Pro nejnáročnější podmínky lze dokoupit náhradní sadu kol se šípovým vzorkem.

V základní výbavě je stroj vybaven pro sečení pravidelně udržovaných ploch se sběrem posečené hmoty do sběrného koše. Nespornou výhodou je možné CELOROČNÍ VYUŽITÍ. V zimě se Starjetem 4×4 můžete uklízet sníh pomocí sněhové radlice s možností doplnění o rozmetadlo soli. Od jara do podzimu poté můžete převážet materiál za pomoci sklopného vozíku nebo rozmetat hnojivo nebo travní směs za pomoci přípojného rozmetadla. V neposlední řadě je Starjet výborným pomocníkem při podzimním sběru listí.

Co se týče svahové dostupnosti, nemá mezi košovými traktory konkurenci. Dvojice profesionálních převodovek Tuff Torq a Kanzaki zajišťuje špičkovou manévrovatelnost v terénu, trakci je možno dále zvýšit montáží příplatkových pneumatik. Právě tento stroj je ideální pro zimní údržbu, např. s namontovanou sněhovou frézou.

Technické Parametry

 

Parametr Hodnota Jednotka
Motor Briggs&Stratton
Výkon motoru 23 HP HP / kW
Objem motoru 627 ccm
Typ motoru Vanguard
Typ mazání motoru Tlakové – čerpadlem
Palivo Natural 95
Převodovka Tuff Torq K664 + Kanzaki KXH 10M
Pohon 4×4
Uzávěrka diferenciálu ano – mechanická
Palubní počítač ano – motohodiny
Záběr sečení 102 cm
Spojka sečení Elektromagnetická
Typ sečení Dvourototové – časované
Nastavitelná výška sečení 30-90 mm mm
Sběrný koš 380 litrů
Vyklápění sběrného koše mechanické
Signalizace naplnění sběrného koše ano
Ovládání plynu ruční
Ovládání pojezdu nožní
Přední kola 16 x 6,50 – 8
Ložiska předních kol ano
Zadní kola 20 x 10 – 8
Parkovací brzda ano
Přední světla LED diody
Zadní závěs ano
Odkládací schránka v blatníku ano
Rozměry (včetně koše) 2580 x 1060 x 1250 mm


Starjet P6 4×4
Cena a dostupnost na dotaz

Summary about your project or work